ЦНАП в м.Первомайський виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області приймає проектні пропозиції для участі у "громадському бюджеті".
ЦНАП в м.Первомайський виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області приймає проектні пропозиції для участі у \"громадському бюджеті\".

Громадський бюджет дозволяє мешканцю взяти участь в тому, як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Подавайте свої проекти і голосуйте за цікаві ідеї. Проекти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані з бюджету мiста

Web-адреса: cnap.pervom-rada.gov.ua/news/id/29 | Переглядів: 148Дата публікації: 11:04 12.09.2019