Зміна реквізитів бюджетних рахунків
Зміна  реквізитів бюджетних рахунків

Зміна реквізитів бюджетних рахунків

Головне територіальне управління юстиції у Харківській області повідомляє, що і 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державною та місцевих бюджетів які відкриваються на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998) на виконання вимог постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 року № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (ІВАN) в Україні» (далі - Постанова).

Згідно з Постановою в Україні номер банківського рахунку буде формуватись за стандартом ІВАN та складатиме 29 літерно-цифрових символів (з 01.10.2019 до 31.10.2019 - перехідний період, з 01.11.2019 - у постійному режимі).

Реквізити бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державною та місцевих бюджетів розміщено окремо по державному та місцевих бюджетах у розрізі територій Харківської області, кодів класифікації доходів та за відомчою ознакою на веб – сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Харківській області.

Дата публікації: 12:42 08.10.2019