Відпочинок для дітей круглий рік!

Черговим вагомим кроком у наданні адміністративних послуг стало запровадження у ЦНАПі в м.Первомайський Харківської області послуги 04-07 «Реєстрація у банку даних дітей пільгових категорій, які потребують оздоровлення та відпочинку за рахунок бюджетних коштів».

Діти з нетерпінням чекають розваг, активного і веселого відпочинку, знайомства з новими друзями протягом всього року. Все це можна втілити в реальність!

ЦНАП в м. Первомайський розпочинає прийняття заяв на «Реєстрація у банку даних дітей пільгових категорій, які потребують оздоровлення та відпочинку за рахунок бюджетних коштів».

УВАГА!

Для отримання послуги необхідно бути зареєстрованим в банку даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а також оздоровлення та відпочинку в дитячих закладах оздоровлення. До пільгових категорії належать:

Дитина - сирота та дитина, позбавлена батьківського піклування;

Дитина з інвалідністю;

Дитина, яка  зареєстрована як внутрішньо переміщена особа;

Дитина учасника бойових дій;

Дитина, один із батьків якої загинув (пропав безвісти) у районі проведення АТО;

Для  рідних дітей батьків – вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному ДБСТ/ одній ПС.

Дитина, один із батьків якої загинув під час масових акцій громадського протесту;

Дитина, яка перебуває на диспансерному обліку;

Бездоглядна та безпритульна дитина,

Талановита та обдарована дитина,

Лідери громадських організації.

Для того, щоб зареєструватися у банку даних, заявнику необхідно звернутися до ЦНАП в м.Первомайський. Із пакетом необхідних та додаткових документів для кожної окремої пільгової категорії можна ознайомитися в інформаційній картці на сайті ЦНАП м.Первомайський: http://cnap.pervom-rada.gov.ua/cnaps/posluga/144/desktop

Ми працюєм з любовью до ВАС.

#ВсебудеЦНАП

Альбом: Відпочинок для дітей круглий рік!
Дата публікації: 12:28 14.11.2019