ГРАФІК роботи Центру надання адміністративних послуг в м.Первомайський
ГРАФІК
роботи Центру надання адміністративних послуг в м.Первомайський

ГРАФІК роботи Центру надання адміністративних послуг в м.Первомайський

профілактичні заходи

Шановні відвідувачі,

звертаємо Вашу увагу!

На виконання розпорядження міського голови від 16.03.2020 № 43 «Про невідкладні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території міста Первомайський Харківської області»

у ЦНАП міста Первомайський щодня у зв’язку з вологим прибиранням приміщення з застосуванням дезінфікуючих засобів без присутності відвідувачів прийом громадян не буде проводитися з:

10:00 до 10:30

12:30 до 13:00

15:00 до 15:30

Наголошуємо, суб’єкти надання адміністративних послуг призупиняють прийом громадян у приміщенні ЦНАП                  до 3 квітня 2020 року.

Також:

рекомендуємо громадянам подавати звернення з особистих питань, заяви на отримання адміністративних послуг засобами телекомунікаційного зв’язку, відповідно до чинного законодавства.

Бережіть себе та рідних!

Дата публікації: 13:53 16.03.2020