ПОСЛУГИ ДРАЦС у ЦНАП

ПОСЛУГИ ДРАЦС у ЦНАП

Послуги з державної реєстрації актів цивільного стану (РАЦС) є важливими для громадян і актуальними з точки зору їх інтеграції в центри надання адміністративних послуг (ЦНАП).
Відтепер послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану громадяни можуть отримати у ЦНАП міста Первомайський.
Наразі, можна замовити адміністративні послуги, а саме:
З метою якісного надання послуг 21.05.2020 року начальником Первомайського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Наталею Кальченко було проведено навчання адміністраторів роботі у реєстрі актів цивільного стану.
За детальною консультацією звертайтесь за телефоном 05748 3-41-03 або на офіційний сайт http://cnap.pervom-rada.gov.ua/

Бажаємо всім здоров’я!
Альбом: ПОСЛУГИ ДРАЦС у ЦНАП
Web-адреса: cnap.pervom-rada.gov.ua/news/id/53 | Переглядів: 251Дата публікації: 11:04 22.05.2020