Чергова «висота» подолана!

послуги ДРАЦС

Протягом останнього тижня у ЦНАП м.Первомайський  адміністратори зробили перші кроки у наданні громадянам послуг щодо державної реєстрації  актів цивільного стану (ДРАЦС).

Інформація щодо отримання нових послуг була розміщена на офіційному сайті ЦНАП, що дало можливість громадянам безпосередньо звернутись за вирішенням своїх питань.

Після запровадження послуг ДРАЦС двоє громадян якісно та оперативно отримали результати.

Таким чином, організація надання послуг ДРАЦС  у ЦНАП стала актуальною для громадян міста, адже наприклад  реєстрація народження дитини, шлюбу «пов’язана» з іншими адміністративними послугами, зокрема з реєстрацією місця проживання, отриманням / зміною паспортних документів, державною допомогою тощо. Тому комплексне надання адміністративних послуг за моделями життєвих ситуацій є важливим кроком для ефективного та якісного задоволенням потреб громадян.

Адміністраторам ЦНАП приємно чути слова подяки від громадян міста.

Нагадуємо перелік послуг ДРАЦС, який можна отримати у ЦНАП:

1. Державна реєстрація розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя, яке не має дітей;
  2. Державна реєстрація зміни імені;
  3. Внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання;
  4. Державна реєстрація народження;
  5. Державна реєстрація смерті;
  6. Державна реєстрація шлюбу.

Ми працюємо для Вас!

#ВсебудеЦНАП