До уваги суб’єктів господарювання!

Оновлений Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Вже незабаром можна буде скористатися оновленим Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

З 05 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оновленого програмного забезпечення ЄДР.

У зв’язку з тим, що відбуватиметься перенесення даних зі старого реєстру до нового, доступ реєстраторів до ЄДР з 07 серпня буде відсутній.

Документи на реєстрацію не прийматимутися з 00 годин 05 серпня 2020 року.

Центр надання адміністративних послуг в м.Первомайський радить запланувати проведення реєстраційних дій (реєстрацію юридичних осіб та ФОП, зміну директора, внесення змін до зареєстрованих даних тощо) до 05 серпня або ж після 16 серпня 2020 року.

Детальніше про оновлений ЄДР та його переваги за посиланням:  https://minjust.gov.ua/news/ministry/denis-malyuska-minyust-zapuskae-onovleniy-edr

Дата публікації: 14:45 21.07.2020