Гарна новина! Замовляй комплексну послугу «єМалятко» у ЦНАП!

Замовляй комплексну послугу «єМалятко» у ЦНАП!

Гарна новина! Замовляй комплексну послугу «єМалятко» у ЦНАП!
«єМалятко» — перша і поки єдина державна послуга яка, що містить декілька послуг в 1. Тепер батьки дитини мають можливість всі необхідні документи при народженні дитини за 1 відвідування ЦНАП.
За для комфортного та максимально простого отримання послуг, пов’язаних з народженням дитини, та за мінімальну кількість часу, ЦНАП м.Первомайський  почав реалізацію комплексної послуги «єМалятко».
Народження дитини — довгоочікувана подія та приємний момент для кожного, а щоб приємностей було ще більше замовте послугу «єМалятко» у ЦНАП .
Послуга об’єднує такі сервіси:

• Державна реєстрація народження дитини;
  • Призначення допомоги при народженні дитини;
  • Реєстрація народженої дитини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків;
  • Визначення походження народженої дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою;
  • Визначення належності дитини до громадянства України;
  • Присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі;
  • Призначення допомоги багатодітним сім’ям.

Реєструйся в попередній онлайн-черзі на сайті  http://cnap.pervom-rada.gov.ua
надягай засоби індивідуального захисту (респіратори, маски, марлеві пов’язки, тощо) та приходь до центру!
Ми працюємо для Вас! Будьте здорові!
 #ВсебудеЦНАП

Дата публікації: 10:41 11.12.2020