Шеринг документів в ЦНАП!

Ще одна гарна новина!

Від сьогодні ЦНАП приймає цифрові документи в Дії!!!

Щоб розширити функціонал цифрових паспортів, Мінцифра запустила шеринг документів. Це функція, яка замінює ксерокси та сканери. Цифрова копія потрапляє з вашого смартфона одразу в систему запитувача.

Дійсність паспорта в Дії можна перевірити через QR-код, який діє три хвилини. Завдяки цьому підробити, викрасти чи забути паспорт неможливо. А перевірити його дійсність кожен може через свій смартфон.

У застосунку доступні ID-картка та біометричний закордонний паспорт, свідоцтво про народження дитини, індивідуальний податковий номер та інші документи. Це один із головних кроків на шляху України до режиму “без паперів”.

Ми працюємо для ВАС!

#ЦНАПмПервомайський