ДОПОМОГА ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ ТА НА «ПАКУНОК МАЛЮКА»

Послуга доступна через ЦНАП

Батьки, у яких народилися немовлята під час війни, можуть звернутися до ЦНАП в м.Первомайський для призначення допомоги при народженні дитини та грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» незалежно від реєстрації місця проживання чи народження дитини.

З урахуванням положень Постанови Кабінету Міністрів від 05.03.2022 № 204 нині грошова компенсація “пакунок малюка” перераховується отримувачам на будь-який рахунок, відкритий в АТ “ПриватБанк” і може бути використана на придбання будь-яких товарів у будь-яких закладах торгівлі. До заяви необхідно додати довідку з пологового будинку про неотримання натуральної допомоги „пакунок малюка” (у разі народження дитини у пологовому будинку) або копію документа, що підтверджує факт народження дитини поза межами закладу охорони здоров’я.

ЦНАП приймає громадян за адресою:

м.Первомайський проспект 40 років Перемоги,1

за графіком: понеділок – четвер з 8.00 до 17.00