Проєкт підтримки осіб з інвалідністю внаслідок війни (Грошова допомога)
Проєкт  підтримки осіб з інвалідністю внаслідок війни (Грошова допомога)

Проєкт підтримки осіб з інвалідністю внаслідок війни (Грошова допомога)

Грошова допомога

Повідомляємо Вам, що від 16 лютого 2023 року стартує  Проєкт з метою підтримки осіб з інвалідністю внаслідок війни (Грошова допомога), як важливий напрямок діяльності держави в питанні забезпечення прав і можливостей ветеранів в рамках співпраці Мінветеранів, Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Товариства Червоного Хреста України та компанією “Редроуз Сі Пі Ес Лімітед” . 

Відповідно до Порядку реалізації спільного з Міжнародною Федерацією Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки особам з інвалідністю внаслідок війни”, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2022 року № 1393, право на грошову допомогу мають повнолітні громадяни України, яким відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” надано статус особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи. Виплата грошової допомоги реалізовуватиметься виключно шляхом подання онлайн заяви особами з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи з використанням технічних засобів Мінветеранів та накладенням електронного цифрового підпису (ЕЦП) особи.

Для отримання  консультаційної допомоги зазначеним категоріям осіб з метою отримання грошової допомоги (надання можливості користування комп’ютерною технікою і допомоги адміністраторів ЦНАП в заповненні онлайн заяви) необхідно звернутися  до ЦНАП в м.Первомайський за адресою: Харківська область м.Первомайський проспект Незалежності (40 років Перемоги),1.

Подати електронну заяву можна на платформі eveteran.gov.ua починаючи з дати старту Проєкту, здійснивши наступні кроки:

1. Авторизуватися в кабінеті на eveteran.gov.ua за допомогою електронного підпису. 

2. Заповнити онлайн-форму на отримання підтримки (ввести відомості про свій міжнародний банківський рахунок IBAN та мобільний номер телефону). 

3. Перевірити правильність своїх даних та підписати заяву електронним підписом перед надсиланням.

 4. Системою заяву буде надіслано для верифікації наявності статусу ветерана війни – особи з інвалідністю вналідок війни (І або ІІ групи) заявника в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни.

Якщо особа відповідає цьому критерію, тоді знеособлені дані заявника в автоматичному режимі передаються до Міжнародної Федерації Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Товариства Червоного Червоного Хреста України для прийняття рішення щодо призначення та подальшої виплати грошової допомоги протягом семи робочих днів на вказаний у заяві банківський рахунок. Якщо ні, то заява буде відхилена. Повідомлення про нарахування або відмову не буде надсилатися заявникам. Тому, у разі неотримання виплати у зазначений термін, заявники зможуть зателефонувати до Мінветеранів за номером: +380632271456*, де обов'язково допоможуть з’ясувати можливу проблему та розкажуть про механізм її вирішення. *Тарифікація на вихідні дзвінки відбувається згідно з умовами тарифного плану того, хто здійснює дзвінок. Детальнішу інформації щодо Проєкту можна дізнатися на сторінці послуги на платформі eveteran.gov.ua

Переглядів: 168
Дата публікації: 10:25 16.02.2023
Центр надання адміністративних послуг Первомайської міської ради Харківської області >>>